O nas

 

Jesteście zwolennikami nieszablonowych rozwiązań? Stawiacie na oryginalne elementy garderoby? A może pasjonujecie się tworzeniem grafik bądź robieniem zdjęć? Nie mogliście lepiej trafić! Serwis ShirtCreate.pl oferuje rewelacyjne koszulki z własnym zdjęciem, grafiką bądź innym nadrukiem własnego projektu. T-shirty są wykonane z wytrzymałych i delikatnych dla skóry tkanin jak na przykład ze 100% bawełny, co zapewnia wysoką jakość materiału nawet po wielu praniach.

Nasza idea jest prosta. Wy macie pomysł, a my go realizujemy. Dzięki naszemu kreatorowi możecie stworzyć koszulki z własnym napisem, zdjęciem lub dowolną grafiką – my zajmiemy się wykonaniem nadruku. Wykorzystujemy technologie cyfrowe przy użyciu ekologicznych farb. Dzięki temu uzyskujemy wysokiej jakości nadruk o dużej odporności na działanie czynników zewnętrznych. Wykonamy dla Was nie tylko śmieszne napisy na koszulkach, ale także na kubkach, torbach, ubrankach dla dzieci i więcej.

Koszulki na zamówienie z nadrukiem to nie tylko doskonałe uzupełnienie codziennej stylizacji. To również idealny pomysł na oryginalny prezent dla bliskiej osoby, ale nie tylko. Z naszą pomocą stworzycie spersonalizowaną koszulkę – macie też do wyboru mnóstwo gotowych wzorów napisów i grafik. Zapraszamy

 

Zespół ShirtCreate

X